0item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

کتاب

تنظیم جهت نزولی

   

9 آیتم

 1. ماجراجویان بلندتر می‌پرند

  کتاب شماره ۱ : ماجراجویان بلندتر می‌پرند، شامل نکات کلیدی برای کنترل ترس در کتاب ماجراجویان بلندتر می‌پرند، شخصیت‌های داستان کشف می‌کنند که چگونه شجاع باشند و بر ترسشان غلبه کنند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 2. ماجراجویان در جستجوی گنج

  کتاب شماره ۲ : ماجراجویان در جستجوی گنج، شامل نکات کلیدی برای برقراری ارتباط بهتر با دیگران در کتاب ماجراجویان در جستجوی گنج، شخصیت‌های داستان وارد ماموریت نجات پرخطری می‌شوند. در این ماموریت، آن‌ها رازی را کشف می‌کنند که بزرگترین گنج جهان در آن نهفته است. با کشف این راز، آن‌ها عزّت نفس خود را تقویت می‌کنند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 3. ماجراجویان در کشور اسب‌های تک‌شاخ

  کتاب شماره ۵ : ماجراجویان در کشور اسب‌های تک‌شاخ، شامل نکات کلیدی برای کنترل غم در کتاب ماجراجویان در کشور اسب‌های تک‌شاخ، شخصیت‌های داستان، نیرویِ جادویی درونشان را برای فرونشاندن غم و کمک به دیگران کشف می‌کنند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 4. ماجراجویان و جشن در بازار

  کتاب شماره ۶ : ماجراجویان و جشن در بازار، شامل نکات کلیدی برای ایجاد خوشحالی و خوش‌بینی در کتاب ماجراجویان و جشن در بازار، شخصیت‌های داستان، کشف می‌کنند که چگونه جزئیات کوچک و مکان‌های ساده و بدون تجمل می‌توانند باعث شادی‌های بزرگ شوند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 5. ماجراجویان و راز دایناسور

  کتاب شماره ۴ : ماجراجویان و راز دایناسور، شامل نکات کلیدی برای مدیریت و کنترل خشم در کتاب ماجراجویان و راز دایناسور، شخصیت‌های داستان وارد ماجرای آزاردهنده‌ای می‌شوند.این ماجرا به آن‌ها می‌آموزد چگونه خشمشان را کنترل کنند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 6. ماجراجویان و فانوس دریایی

  کتاب شماره ۳ : ماجراجویان و فانوس دریایی، شامل نکات کلیدی برای برقراری ارتباط بهتر با دیگران در کتاب ماجراجویان و فانوس دریایی، شخصیت‌های داستان درگیر طوفان عظیمی می‌شوند که آن‌ها را وارد ماجرایی می‌کند و از این طریق قدرت کار گروهی را کشف می‌کنند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 7. ماجراجویان و ماجرای رم

  کتاب شماره ۷ : ماجراجویان و ماجرای رم، شامل نکات کلیدی برای کنترل حسادت در کتاب ماجراجویان و ماجرای رم، شخصیت‌های داستان، در مسابقه‌ای بین گلادیاتورها می‌آموزند که چگونه خودشان را باور داشته باشند و بر حسادت غلبه کنند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 8. ماجراجویان و مسابقه طرح خلاق

  کتاب شماره ۸ : ماجراجویان و مسابقه طرح خلاق، شامل نکات کلیدی برای گسترش خلاقیت در کتاب ماجراجویان و مسابقه طرح خلاق، شخصیت‌های داستان، قدرت فوق‌العاده خلاقیت را با کمک مربی احساساتشان، کشف می‌کنند.
  ‎۲۵۰٬۰۰۰ ریال
 9. مجموعه کتاب ماجراجویان مجموعه کتاب ماجراجویان
  -5%

  مجموعه کتاب ماجراجویان

  مجموعه هشت جلدی ماجراجویان

  قیمت عادی: ‎۲٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال

  Special Price ‎۱٬۹۰۰٬۰۰۰ ریال

Loading ...Load More ...
تنظیم جهت نزولی

   

9 آیتم